Kontakt

studio alpina emanuele dalnodar

Emanuele Dalnodar

Jestem profesjonalistą włoskiego pochodzenia z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej.

Pracowałem w Europie dla wiodących sieci hotelowych, w tym Marriott International, Starwood Hotels & Resorts, Penta Hotels i Inter Continental Hotel Group.

Od 1997 roku mieszkam i pracuję w Polsce, co dało mi możliwość dogłębnego poznania polskiego rynku hotelarskiego i bycia częścią bardzo dynamicznego rozwoju branży hotelarskiej na przestrzeni lat.
Swoją karierę w branży hotelarskiej zakończyłem jako Dyrektor Generalny w Sheraton Sopot Hotel. Jestem uważany za silnego i entuzjastycznego lidera z solidną wiedzą z zakresu zarządzania hotelami, zwłaszcza w zakresie analizy finansowej i procesów operacyjnych.

Jestem pasjonatem projektowania, planowania i rozwoju hoteli oraz mam duże doświadczenie w przygotowaniu hoteli do otwarcia i wprowadzaniu ich na rynek.

Hospitality postrzegam nie tylko jako swoją profesję, ale również jako styl mojego życia. Jestem założycielem i właścicielem Studio Alpina Hospitality Professionals oraz współzałożycielem SOPit15. Obie firmy zostały założone, aby pomóc inwestorom hotelowym i dyrektorom generalnym w rozpoczęciu lub podniesieniu poziomu ich działalności. Obecnie całą swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, aby z sukcesem wprowadzać nowe hotele na polski rynek i rozwijać kolejne pokolenie profesjonalnych hotelarzy.

Biegle posługuję się czterema językami, w tym polskim oraz posiadam dyplom ukończenia wyższej szkoły budownictwa lądowego we Włoszech. Jestem również certyfikowanym Six Sigma Green Belt, specjalizującym się w doskonaleniu procesów.

Serdecznie zapraszam do współpracy, Emanuele.

studio alpina iza plucinska dalnodar

Izabela Plucińska Dalnodar

Moje dotychczasowe życie zawodowe, począwszy od świadomej ścieżki edukacyjnej, związane jest z hotelarstwem. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w branży, które  zdobyłam głównie w pracy dla międzynarodowych sieci hotelowych takich jak Starwood Hotels & Resorts, Vienna House i Marriott International. Moją specjalizacją są działy operacyjne, w tym głównie  gastronomia, dla której najmocniej, w eksperckim rytmie bije moje zawodowe serce. Miałam przyjemność zarządzać kilkudziesięcioosobowymi zespołami w 4* i 5* hotelach, co ukształtowało we mnie kanon najwyższej jakości w odniesieniu zarówno do produktu i oferowanych usług, jak i poziomu mojej pracy.

Jestem pasjonatką mentoringu i rozwoju zawodowego. Moją misją jest dzielenie się wiedzą i przekazywanie kolejnym pokoleniom pałeczki doświadczeń w zawodowej sztafecie. Między innymi dlatego brałam aktywny udział w procesie otwarcia kilku hoteli  w Polsce, w których w charakterze taskforce, szkoliłam zespoły ze standardów operacyjnych i jakościowych.  Pełniłam także funkcję Master Trainer, której zadaniem było kształcenie zespołów hotelowych z jakościowych programów sieciowych. Obecnie swoją misję realizuję także poprzez aktywne członkostwo w Stowarzyszeniu Hotelmania, którego celem statutowym jest edukacja uczniów, studentów, nauczycieli i profesjonalistów branży HoReCa, Travel oraz MICE.

W 2022 roku dołączyłam do Studio Alpina Hospitality Professionals, aby wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pomagać inwestorom i dyrektorom hoteli w rozwoju ich biznesów, a tym samym służyć rozwojowi branży hotelarskiej w Polsce.

Jestem pomysłodawczynią i współzałożycielką marki SOPit15, za którą stoi rozwiązanie technologiczne dedykowane branży. Nadrzędnym jego zadaniem jest wywarcie realnego wpływu na poprawę efektywności procesów pracy w hotelach i budowanie kultury organizacji opartej o współczesne narzędzia komunikacji ze wszystkimi pracownikami.

Oprócz języka ojczystego, władam także płynnie językiem angielskim.

Serdecznie zapraszam do współpracy, Izabela.