loading

Studio-Alpina

StudioAlpina

MENTORING, COACHING, SZKOLENIA

„Inwestowanie w kapitał ludzki to jedna z najlepszych decyzji, jakie może podjąć właściciel przedsiębiorstwa. Budynki mogą się zawalić, maszyny stają się przestarzałe, ale to, co zainwestowano w ludzi zawsze będzie cenne i doceniane.” (OladayoOyinlola)

Jestem jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów z branży hotelowej w Polsce. Posiadam cenną wiedzę w zakresie gastronomii, finansów, zarządzania przychodami i organizacji wydarzeń.
Z radością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi, którzy prezentują odpowiednią postawę, są chętni do nauki i z zaangażowaniem dążą do osiągnięcia sukcesu w branży hotelarskiej.
W Polsce jest wielu świetnych, młodych specjalistów z odpowiednim wykształceniem. Jedyne, czego potrzebują, by z powodzeniem pełnić kierownicze stanowiska, to doświadczenie. Jego zdobycie to często jednak jest to kosztowny i długotrwały proces. Dlatego też dobrym i opłacalnym pomysłem jest zatrudnienie doświadczonego specjalisty z branży hotelarskiej na czas określony, który będzie mógł szkolić kadrę kierowniczą i doradzać jej członkom w podejmowaniu przemyślanych decyzji biznesowych.

Jako coachi mentor, jestem odpowiedzialny za:

- Tworzenie różnorodności i zarządzanie nią
- Sprawienie, by indywidualiści nauczyli się dobrze pracować w zespole
- Zarządzanie jakością
- Zwiększanie wydajności
- Innowacje
- Motywację